Katalog: 2008 rok

Po krótkiej przerwie wracamy do katalogów. Bohaterowie serii Adventurers odeszli już definitywnie na zasłużoną emeryturę, jednak do plastikowego świata LEGO zawitał chyba najsłynniejszy archeolog i jakby nie było, protoplasta Johnnego. Panie i Panowie, oto przed Wami sam Indiana Jones!

Mimo swojej sławy, Indiana został zupełnie pominięty na okładce katalogu z 2008 roku. Zamiast tego otrzymaliśmy scenkę z City i parę pomniejszych zdjęć z innych serii LEGO.

LEGO catalog 2008 Indiana Jones

W środku katalogu serii Indiana Jones poświęcono trzy strony, jednak jedna to w całości reklama nadchodzących zestawów opartych na najnowszej, czwartej części. Odpowiedni dobór kolorów, zarys czaszki w tle i nasz bohater z nieodłącznymi akcesoriami: reklama prezentuje się naprawdę ładnie i potrafi zaciekawić.

LEGO catalog 2008 Indiana Jones

Kolejne dwie strony to już kwintesencja LEGO, czyli prezentacja paru zestawów, wraz z notkami. Świetnym dodatkiem są kadry z poszczególnych filmów, wyraźnie nawiązujące do samych zestawów, szkoda jedynie, że ograniczone miejsce wymusiło ich malutki rozmiar.

Warto zwrócić uwagę na fragment tekstu: „(…)ze złotym posążkiem płodności„, mimo że katalog skierowany jest dla najmłodszych, a same zestawy jak tylko mogą łagodzą motywy z filmów, to jednak w opisie zastosowano określenie „płodności„. Ciekawe ilu rodziców miało pytania od swoich pociech, co też to oznacza?

LEGO catalog 2008 Indiana Jones

LEGO catalog 2008 Indiana Jones

Categories: Katalog | Tagi: , , | Dodaj komentarz

Zobacz wpisy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: