Katalog S@H: 1998 rok

Stosując nomenklaturę serialową: serdecznie zapraszam na drugi sezon przeglądu katalogów, oczywiście pod względem serii przygodowych.

Tym razem, po przeglądzie „grubych” katalogów, czas na katalogi powiedzmy że specjalne, czyli edycje Shop-At-Home. Na naszym rynku zapewne są o wiele mniej znane niż wspomniane „grubasy”, a pod pewnymi względami wręcz można uznać niektóre z nich za unikaty, co niestety osobiście boleśnie doświadczyłem, gdy chciałem je wszystkie skompletować, a koszty okazały się dość obciążające dla portfela.

Katalog Shop-At-Home January 1998

Zaczynamy od roku 1998, czyli początku wielkiej podróży. Okładkę zdobią głównie zestawy wchodzące w skład serii Res-QExtreme Team, jednak na pierwszym planie pojawia się pewna znajoma postać. Nieco poniżej jej sylwetki umieszczono logo wraz z krzykliwym napisem „All new!

LEGO catalog Shop At Home 1998

Zawartość? Zaledwie dwie strony na których zaprezentowano tylko trzy większe zestawy wchodzące w skład podserii Desert. Mimo sporej liczby opisów, brak w katalogu dokładnego określenia otoczki fabularnej, także większość zarówno bohaterów jak i złoczyńców pozostaje bezimienna.

Warto zwrócić uwagę na ciekawy dodatek w postaci koszulki z wprost koszmarnym nadrukiem. W opisie znajdziemy ceny, rozmiary, oficjalny numer oraz nazwę, a także ciekawe informacje, wśród których podkreślono kraj produkcji. Czyżby wtedy, nawet w odniesieniu do produktów tekstylnych, nikt nie myślał o przerzuceniu produkcji do Chin?

LEGO catalog Shop At Home 1998

LEGO catalog Shop At Home 1998

Categories: Katalog | Tagi: , , , | Dodaj komentarz

Zobacz wpisy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: