Katalog S@H: 1998 rok (2)

Katalog Shop-At-Home Spring 1998

Podróżnicy we wiosennej edycji katalogu Shop-At-Home nie dość że otrzymali pełne cztery strony, to jeszcze całkowicie zawładnęli okładką.

Trzeba przyznać, że zdjęcie na okładce prezentuje się bardzo klimatycznie. Stonowane barwy, muśnięcie efektami specjalnymi, odpowiednie tło z sylwetką Sfinksa, zadbano nawet o ślady piasku na poszczególnych elementach i postaciach.

LEGO catalog Shop At Home 1998

Dwie pierwsze strony poświęcono w całości największemu zestawowi z podserii Desert. Oprócz opisu samego zestawu oraz szeregu informacji na temat zamawiania w Shop@Home, znajdziemy tu też trochę ogólnych informacje na temat serii Adventurers. Dowiadujemy się o magicznym rubinie Faraona, jednak o dziwo, jego nazwa nie została wymieniona. Wreszcie też wyraźnie określono naszych bohaterów. Nieustraszony Johnny Thunder, sprytna Gail Storm i dociekliwy Dr. Lightning zrobią wszystko, by odszukać zaginiony grobowiec. Naprzeciw nim staje nikczemny Baron von Barron (w hełmie korkowym (Pith Helmet)) oraz Sam Sinister (w czarnym cylindrze).

LEGO catalog Shop At Home 1998

LEGO catalog Shop At Home 1998

Na kolejnych dwóch stronach zaprezentowano szereg zestawów wchodzących w ramy regularnej serii, tym razem nie ograniczono się tylko do największych. Ciekawym uzupełnieniem i miłym akcentem jest przegląd charakterystycznego wyposażenia podróżników. Warto też zaznaczyć, że w katalogach Shop@Home każdy zestaw podpisany jest numerem i oficjalną nazwą, a także ma określoną liczbę części oraz cenę podaną w dolarach.

LEGO catalog Shop At Home 1998

LEGO catalog Shop At Home 1998

Categories: Katalog | Tagi: , , , | Dodaj komentarz

Zobacz wpisy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: