Katalog S@H: 2000 rok

Katalog Shop-At-Home Winter 2000

Katalog świąteczny, więc okładka musi być odpowiednia, powiedziałbym wręcz, że aż za bardzo zalatuje kiczem. Wśród padającego śniegu, choinek, tony ozdób i prezentów zauważyć można dwie postacie z serii Adventurers.

LEGO catalog Shop At Home 2000

Na dwóch stronach znajdziemy nową podserię: Dino Island. Pod względem oprawy graficznej prezentacja nie wzbudza zachwytów, ot po prostu pokazano poszczególne zestawy wraz z krótkimi opisami. Ponownie pojawia się składanka: K5987 Dino Island Combi Pack, czyli możliwość zakupienia czterech zestawów w pakiecie za nieco niższą cenę niż gdybyśmy kupowali je każdy z osobna.

Warto zwrócić uwagę na opisy: praktycznie w ogólnie nie wymienia się tu naszych bohaterów z imienia i nazwiska. Jest mały wyjątek: Sam Sinister, czyli powraca szwarccharakter znany z pierwszej podserii: Desert. Jednak coś jest nie tak, wszak patrząc na ludziki, w Dino Island znajduje się tylko Baron von Barron, a znany z Desert Sam Sinister to zupełnie inna postać! Oj, ktoś tu nieźle namieszał! (więcej o tych postaciach w Katalog S@H: 1998 rok (2)).

LEGO catalog Shop At Home 2000

LEGO catalog Shop At Home 2002

W katalogu możemy jeszcze znaleźć jedną stronę, na której zaprezentowano dwa zestawy, jeden należący do Jungle, drugi do Dino Island. Poniżej znajduje się reklama zestawu 3405 z serii Football. Spójrzcie na buźkę jednego z piłkarzy, toż to sam Johnny Thunder! Czyżby jego pasją, oprócz poszukiwania zaginionych cywilizacji, była piłka nożna?

LEGO catalog Shop At Home 2003

Katalog Shop-At-Home Fall 2000

Drugi katalog na 2000 rok powiela zawartość ze wcześniejszych katalogów. Jednak warto o nim wspomnieć, gdyż nie dość że podróżnicy otrzymali całe cztery strony, to ponownie opanowali całą okładkę. Jak widać, każda z podserii (Desert, Jungle i Dino Island) przynajmniej raz doświadczyła takiego zaszczytu, a przez to pewien maniak Adventurers będzie szukał tych katalogów nawet w dalekiej Australii.

LEGO catalog Shop At Home 2000

LEGO catalog Shop At Home 2000

LEGO catalog Shop At Home 2000

LEGO catalog Shop At Home 2000

LEGO catalog Shop At Home 2000

Categories: Katalog | Tagi: , , , , , | 2 Komentarze

Zobacz wpisy

2 thoughts on “Katalog S@H: 2000 rok

  1. Popraw nori linki pod miniaturkami dwóch skanów oznaczonych winter02 i winter03.:)

  2. Dzięki! Poprawione!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: